У Кам’янському поліцейські затримали “музичних” грабіжників

17-річний підліток сидів у тіні на лавочці біля одного із супермаркетів в лівобережній частині міста та тихенько грав на гітарі. Повз проходили люди зупинялися, слухали і йшли далі у своїх справах. Як з`ясувалося не всі мали свої справи.

Повідомляє сайт Кам’янське Сьогодні.

До хлопця підійшли троє п’яних молодих чоловіків-23,24 та 25-років, які стали вимагати щоб хлопець пограв особисто для них. Спочатку гітарист грав, а потім відмовився бо чоловіки почали поводити себе нахабно. Вони хотіли щоб підліток пішов із ними в лівобережний парк і ще там грав для них. Хлопчина відмовився, після чого отримав під затильник і чоловіки підштовхуючи потягли його із собою. Прийшовши до парку хлопчина сказав, що не буде більше грати і йде додому. Після цих слів чоловіки прогнали його і відібрали музичний інструмент.

Підліток не розгубився і відразу звернувся до поліції. Приїхавши до парку поліцейські та працівники охоронної фірми перевірили парк де і побачили трьох молодих чоловіків, які походили на особистості із орієнтування. Вони поводили себе дуже нахабно, чіплялись до людей, голосно розмовляли. Підліток впізнав своїх кривдників. Для встановлення всіх обставин події чоловіки були доставлені до поліції. Також поліцейські знайшли і гітару підлітка, яку чоловіки встигли продати у парку за 200 гривень.

Відомості по даному факту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 2 ст. 186 Кримінального Кодексу України.

Відділ комунікації поліції в Дніпропетровській області за матеріалами Кам’янського ВП.

Джерело: Кам’янське Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)