У Кам`янському для дітей відкрили спортивний майданчик

Справжній подарунок отримали мешканці мікрорайону Черемушки у Кам`янському  –  відтепер у сквері поблизу будівництва храму Преображення Господнього Української греко-католицької церкви встановлено сучасний спортивно-розважальний майданчик. 5 жовтня відбулось урочисте відкриття нової ігрової зони.

Повідомляє сайт КАМ`ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ з посилання на сайт міської ради.

Втілити проект у життя вдалося завдяки співпраці Міністерства закордонних справ республіки Польща, благодійних фондів «Карітас Україна», «Карітас Кам`янське» та міської влади. Основна мета проекту – підтримка вимушених переселенців із Донбасу, яких сьогодні у Кам`янському проживає близько  шести тисяч, та активізація міської громади.

На свято завітали почесні гості: секретар міськради Олександр Залевський, заступник міського голови, голова адміністрації Заводського району Юрій Лисяк, представники благодійного  фонду «Карітас» із Польщі, Києва та Кам`янського, національний координатор проекту «Створення центрів підтримки сім’ї як моделі інтеграції внутрішньо переселених осіб і приймаючих громад в Україні» Максим Бондаренко. Учасниками свята і першими відвідувачами нового майданчика стали учні 13-ї школи та мешканці мікрорайону.

«Це свято б не відбулося без фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Польщі. Тому хочу щиро подякувати їм за надану допомогу. Звісно ж, міська влада не могла залишитись осторонь і долучилась до реалізації цього чудового проекту. І надалі ми завжди будемо підтримувати подібні задуми та робити все для того, щоб наші мешканці мали не тільки матеріальні блага, а й можливість для ігор, активного відпочинку та духовного розвитку», – сказав Олександр Залевський.

Теплі слова пролунали і від гостей міста. «Це мій перший візит у Кам`янське, і я дуже вражений вашим містом та його мешканцями. З 2014 року ми допомогли майже півмільйону переселенців і тішимося тим, що не просто надаємо гуманітарну допомогу, а й залучаємо людей до різного роду активностей, які будуть загалом сприяти розвитку громади міста. Для нас є вкрай важливою співпраця з владою Кам`янського, тому що тільки спільними зусиллями ми досягнемо головного результату – побачимо усміхнені обличчя наших дітей», – зазначив директор департаменту з гуманітарних питань благодійного фонду «Карітас України» Григорій Селещук.

Після добрих слів від гостей свята настала урочиста мить перерізання стрічки. До символічного ритуалу долучились і діти, і дорослі. На завершення заходу настоятель парафії Преображення Господнього отець Ігор Пагулич освятив майданчик. А маленькі підопічні «Карітасу» з Кам`янського подарували гостям свята запальний танок.


ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец