У Кам`янському обрали «Міс ДДТУ – 2017»

14 лютого відбувся щорічний конкурс  найгарніших та найкмітливіших студенток Дніпровського державного технічного університету на здобуття титулу «Міс ДДТУ – 2017».Про це пише КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ з посиланням на Кам’янську міську раду

У заході взяли участь представниці 5 факультетів університету: механічний представляла Карина Швачка, металургійний – Вероніка Мільошина, енергетичний – Карина Душка, від факультету електроніки та комп’ютерної техніки участь взяла Маргарита Коломоєць, а від факультету менеджменту, економіки, соціології та філології – Дана Зозуля.

Дівчата проявили свої інтелектуальні та творчі здібності у наступних конкурсах: «Візитка», конкурс талантів «Створи свій образ», інтелектуальний конкурс, «Банкет», «Дзеркало» та «Дефіле». Свято вийшло надзвичайно цікавим,  веселим і яскравим.

В якості почесних гостей та членів журі на конкурс було запрошено представників сектору молоді департаменту з гуманітарних питань міської ради.

Членам журі було дуже важко визначити найкращу учасницю, адже кожна з претенденток була гідна перемоги. Врешті-решт титул «Міс ДДТУ – 2017» здобула представниця факультету менеджменту, економіки, соціології та філології Дана Зозуля.

Від спонсорів свята переможниця отримала подарункові сертифікати на відвідування розважальних закладів, стрічку «Міс ДДТУ – 2017» та корону, яку їй урочисто передала Ольга Самойлова –  «Міс ДДТУ – 2016».