У Кам`янському обрали «Міс ДДТУ – 2017»

14 лютого відбувся щорічний конкурс  найгарніших та найкмітливіших студенток Дніпровського державного технічного університету на здобуття титулу «Міс ДДТУ – 2017».Про це пише КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ з посиланням на Кам’янську міську раду

У заході взяли участь представниці 5 факультетів університету: механічний представляла Карина Швачка, металургійний – Вероніка Мільошина, енергетичний – Карина Душка, від факультету електроніки та комп’ютерної техніки участь взяла Маргарита Коломоєць, а від факультету менеджменту, економіки, соціології та філології – Дана Зозуля.

Дівчата проявили свої інтелектуальні та творчі здібності у наступних конкурсах: «Візитка», конкурс талантів «Створи свій образ», інтелектуальний конкурс, «Банкет», «Дзеркало» та «Дефіле». Свято вийшло надзвичайно цікавим,  веселим і яскравим.

В якості почесних гостей та членів журі на конкурс було запрошено представників сектору молоді департаменту з гуманітарних питань міської ради.

Членам журі було дуже важко визначити найкращу учасницю, адже кожна з претенденток була гідна перемоги. Врешті-решт титул «Міс ДДТУ – 2017» здобула представниця факультету менеджменту, економіки, соціології та філології Дана Зозуля.

Від спонсорів свята переможниця отримала подарункові сертифікати на відвідування розважальних закладів, стрічку «Міс ДДТУ – 2017» та корону, яку їй урочисто передала Ольга Самойлова –  «Міс ДДТУ – 2016».

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району