У Кам`янському триває відновлення Палацу культури

Будівлю одного з найбільших культурних центрів Кам’янського продовжують відроджувати до нового життя.

Цього року з ініціативи міського голови Андрія Білоусова будівлю було передано в комунальну власність міста від державного підприємства «Смоли». Останні 10 років палац не експлуатувався і перебував у досить занедбаному стані.

Повідомляє сайт КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ ссилаючись на Офіційний сайт Кам’янської міської ради.

23 травня у Палаці культури імені М. Горького під керівництвом міського голови відбулася робоча нарада з питань проведення ремонтних робіт і загального облаштування будівлі. У нараді взяли участь перший заступник міського голови Олександр Чернишов, заступник міського голови, голова адміністрації Південного району Світлана Колісніченко, керівництво департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради, директори підприємств  «Міськводоканал» та  «УКОЖФ», директор театру імені Лесі Українки Маргарита Кудіна, а також профільні фахівці.

Учасники робочої зустрічі оглянули будівлю палацу, ознайомившись із ходом виконання ремонтних робіт. Безумовно, за останні кілька місяців виконати вдалося багато, але цього недостатньо. Вчора в будівлі проводилися роботи по заміні вітражних вікон. У деяких приміщеннях проходять будівельно-відновлювальні заходи, а ось буфет, наприклад, вже повністю відремонтовано.

Як зазначила Маргарита Кудіна, Палац культури імені М. Горького офіційно переданий на баланс театру імені Лесі Українки і тепер носить однойменну з ним назву тільки з приставкою – «нова  сцена».

«Ми всі з нетерпінням чекаємо, коли нова сцена почне працювати і приймати глядачів і наших дітей. Тут для них будуть відкриті різноманітні творчі гуртки. Діти зможуть займатися вокалом і танцями, вчитися театральній майстерності. Дуже приємно, що керівництво міста нас чує. Ми розуміємо бажання міського голови якомога швидше завершити ремонтні роботи і відкрити цей палац культури на радість жителям. Тим більше, що майже все старше покоління нашого міста проводило дитячі роки в цій будівлі», – сказала директор театру.

За словами міського голови Андрія Білоусова, в ході відновлення даного об’єкту буде виконаний ремонт покрівлі та фасадної частини будівлі, відновлена ​​система тепло – і водопостачання, замінена електрика, проведено ремонт внутрішніх приміщень.

«Ми хочемо відродити і повернути людям той палац, який раніше радував тисячі жителів цього мікрорайону і всього міста. Відкрити театр ми плануємо на День міста – у вересні », – зазначив міський голова.

Джерело: КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району