У Кам`янському триває відновлення Палацу культури

Будівлю одного з найбільших культурних центрів Кам’янського продовжують відроджувати до нового життя.

Цього року з ініціативи міського голови Андрія Білоусова будівлю було передано в комунальну власність міста від державного підприємства «Смоли». Останні 10 років палац не експлуатувався і перебував у досить занедбаному стані.

Повідомляє сайт КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ ссилаючись на Офіційний сайт Кам’янської міської ради.

23 травня у Палаці культури імені М. Горького під керівництвом міського голови відбулася робоча нарада з питань проведення ремонтних робіт і загального облаштування будівлі. У нараді взяли участь перший заступник міського голови Олександр Чернишов, заступник міського голови, голова адміністрації Південного району Світлана Колісніченко, керівництво департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради, директори підприємств  «Міськводоканал» та  «УКОЖФ», директор театру імені Лесі Українки Маргарита Кудіна, а також профільні фахівці.

Учасники робочої зустрічі оглянули будівлю палацу, ознайомившись із ходом виконання ремонтних робіт. Безумовно, за останні кілька місяців виконати вдалося багато, але цього недостатньо. Вчора в будівлі проводилися роботи по заміні вітражних вікон. У деяких приміщеннях проходять будівельно-відновлювальні заходи, а ось буфет, наприклад, вже повністю відремонтовано.

Як зазначила Маргарита Кудіна, Палац культури імені М. Горького офіційно переданий на баланс театру імені Лесі Українки і тепер носить однойменну з ним назву тільки з приставкою – «нова  сцена».

«Ми всі з нетерпінням чекаємо, коли нова сцена почне працювати і приймати глядачів і наших дітей. Тут для них будуть відкриті різноманітні творчі гуртки. Діти зможуть займатися вокалом і танцями, вчитися театральній майстерності. Дуже приємно, що керівництво міста нас чує. Ми розуміємо бажання міського голови якомога швидше завершити ремонтні роботи і відкрити цей палац культури на радість жителям. Тим більше, що майже все старше покоління нашого міста проводило дитячі роки в цій будівлі», – сказала директор театру.

За словами міського голови Андрія Білоусова, в ході відновлення даного об’єкту буде виконаний ремонт покрівлі та фасадної частини будівлі, відновлена ​​система тепло – і водопостачання, замінена електрика, проведено ремонт внутрішніх приміщень.

«Ми хочемо відродити і повернути людям той палац, який раніше радував тисячі жителів цього мікрорайону і всього міста. Відкрити театр ми плануємо на День міста – у вересні », – зазначив міський голова.

Джерело: КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ