У Криничанському районі надали допомогу водіям

8 лютого о 10:30 до служби порятунку “101” надійшло повідомлення від водія автомобіля швидкої медичної допомоги “Пежо боксер” з проханням надати допомогу по вилученню автомобіля  зі снігового полону на трасі поблизу села Маломихайлівка. Автомобіль прямував до лікарні. В ньому знаходилась жінка з відкритим переломом, яка потребувала негайної допомоги лікарів, пише КРИНИЧКИ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Дніпропетровській області.

На місце події було направлено черговий караул 65 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Рятувальники за допомогою пожежного автомобіля та тросу вилучили автомобіль із снігового полону.

На шляху слідування від місця пригоди рятувальники побачили ще декілька автомобілів, які потрапили у замети та самостійно звільнитись не мали змоги. Так, було надано допомогу автомобілю призначеному для очищення доріг КДМ «КРАЗ-6510» та вантажному автомобілю «ДАФ». Рятувальники лопатами відкопали колеса автомобілів та за допомогою пожежного автомобіля та тросу  вилучили автомобілі  із снігового полону.

На місцях подій було залучено 6 чоловік особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.