У Криничках допомагатимуть сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах

В Криничанській райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького відбулося засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах.Про це пишуть КРИНИЧКИ СЬОГОДНІ з посиланням на Криничанську РДА.
На засіданні комісії обговорювалися назрілі проблеми та шляхи їх вирішення стосовно сімей (осіб) з населених пунктів району, які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема:

забезпечення поточного ремонту житлового будинку багатодітної матері Кірнєвої Н.Є. із с.Українка, чоловік з даної родини перебуває у зоні АТО;

забезпечення опіки над найменшим онуком бабусі Паш Н.М., жительки с. Адамівка;

допомога багатодітній матері Бейчук Н.В. із с. Світлогірське у вирішенні питання права власності на будинок;

встановлення контролю за процесом соціалізації та виконанням батьківських обов’язків у багатодітній родині Яценко І.В із с.Одарівка, де є ризик вилучення дітей;

сприяння вирішенню питання передачі соціальної допомоги на дітей багатодітному батькові Карабліну В.В. із с. Суворовське та встановлення контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних норм у будинку (мати безвісти зникла з грудня 2016 року);

встановлення контролю за сім’єю Лапіної В.В. із с.Малярщина, яка неналежним чином доглядає за трьома дітьми та нехтує санітарно-гігієнічними нормами у будинку.
Комісія ухвалила рішення взяти під супровід сім’ї: Кірнєвої Н.Є., Карабліна В.В., Лапіної В.В., Яценко І.В.
За висновком комісії було прийняте рішення щодо зняття із соціального супроводу сімей/осіб як таких, що подолали або мінімізували складні життєві обставини: Баутіної В.А., Куц А.В., Однорог І.С. (жителі с. Одарівка).
В цілому на засіданні комісії було наголошено на необхідність відповідних суб’єктів взаємодії району посилити контроль за організацією роботи щодо захисту сімей/осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах.