У Криничках ремонтуватимуть дороги

В Криничанській райдержадміністрації за ініціативою та під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено засідання робочої групи, де обговорювалися питання ремонту автомобільних доріг державного та місцевого значення на території району у 2017 році. Про це пишуть КРИНИЧКИ СЬОГОДНІ з посиланням на Криничанську РДА.

На засіданні йшлося про ряд автомобільних доріг на території Криничанського району потребують невідкладного ремонту, який необхідно забезпечити у 2017 році.
Вартість капітального ремонту одного кілометра доріг становить 5 млн. грн. Сума досить значна. Тож для організації ремонтних робіт було порушено питання про необхідність співфінансування з боку органів місцевого самоврядування, підприємств та агроформувань району.
В ході засідання робочої групи визначилися з рядом ділянок, які є першочерговими для забезпечення поточних ремонтних робіт, враховуючи підвіз школярів, рух рейсових автобусів та маршрутних автомобілів, якими користуються мешканці району щоб дістатися до районних установ чи лікарняних закладів.
В цілому питання ремонту доріг є досить актуальним для району і перебуває на постійному особистому контролі голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, адже мешканці району очікують рішучих кроків від влади у цьому напрямку.