У Кривому Розі більше не буде “спайсу”

25 січня працівники Сьомого управління Департаменту протидії наркозлочинності провели обшук вдома у непрацюючого мешканця Кривого Рогу.

Він заробляв на хліб тим, що розсилав наркотики та психотропні речовини по всій території України шляхом переправлення через одну з популярних кур’єрських служб доставки.

Також спритний молодик виставляв рекламу своєї продукції в мережі Інтернет. На його сайті були вказані наявні речовини та ціни на них.

Працівниками Сьомого управління у відділенні служби доставки перевірено вісім посилок, які правопорушник відправляв отримувачам до Києва, Кіровограда, Кременчука тощо. Зокрема пакет із метамфетаміном він загортав у футболку і таким чином вважав, що посилка не приверне до себе зайвої уваги.

Крім того за місцем мешкання у нього вилучено близько півкілограмаметамфетаміну, 60 сліп-пакетів із так званими «спайсами», літрова пляшка прекурсору – ангідриду оцтової кислоти, грошові кошти – більше 300 тисяч гривень та 7,5 тисяч доларів США, а також паспорт на ім’я підставної особи.

Загальна сума знайдених наркотичних і психотропних речовин за цінами чорного ринку становить більше півмільйона гривень.

Усе вилучене наразі відправлене на експертизу. На даний момент проводяться заходи зі встановлення злочинних зв’язків вказаної особи та можливих джерел отримання ним заборонених речовин.

Проведеними заходами працівники Сьомого управління Департаменту протидії наркозлочинності перекрили міжрегіональний канал постачання наркотичних засобів із використанням мережі Інтернет, кур’єрських служб таавтоперевізників.