У Кривому Розі з полковника Нацгвардії “зірвали погони”

Полковник привласнив кошти військової частини, виділені на ремонт бронетехніки
Про це йдеться у повідомлені військової прокуратури Південного регіону України, передає сайт Кривий Ріг Сьогодні з посиланням на Depo.Дніпро.

Саксаганським районним судом м. Кривого Рогу до покарання у виді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування основного покарання, з іспитовим строком 2 роки засуджено колишнього полковника Національної гвардії України, який привласнив бюджетні кошти на загальну суму 221 тис. грн.

Заступника командира військової частини з тилу, наприкінці листопада 2014 р. вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, тим самим привласнивши грошові кошти державного бюджету на загальну суму майже 23 тис. грн.

Колишній полковник підробив документи щодо ремонту БРДМ, який насправді відремонтували волонтери.

Згодом полковник вкрав кошти у сумі понад 198 тис. грн, виділені на деревину для опалення військової частини.

“При призначення покарання суд урахував щире каяття обвинуваченого та активне сприяння розкриттю злочину, позитивну характеристику за попереднім місцем служби, його участь в АТО, відшкодування їм заподіяної шкоди у повному обсязі в сумі 221 тис. грн та той факт, що під час судового розгляду справи він вже був звільнений з лав Збройних Сил України”, – йдеться у повідомлені.