У Кривому Розі за підозрою у вбивстві затримано молоду жінку

Тіло померлого правоохоронці виявили 30 листопада близько 1-ї ночі в Покровському районі м. Кривий Ріг на вул. Калантая, повідомляє сайт КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ з посиланням на Магнолія-ТВ

Співробітники слідчо-оперативної групи виявили на тілі чоловіка тілесні ушкодження у вигляді садни на обличчі та колото-різані рани грудей. При ньому були виявлені особисті речі – сумка з документами та зв’язка ключів. Було встановлено, що померлий – 38-річний місцевий житель, раніше не судимий. Тіло було направлено на експертизу для встановлення причин смерті.

Під час поквартирного обходу будинків по вул. Калантая було встановлено 32-річну місцеву жительку, раніше не судиму. Під час огляду в квартирі відчувався стійкий запах білизни.

Незважаючи на щойновимиту підлогу в одній з кімнат на килимовій доріжці було виявлено замочені буро-червоні сліди, схожі на кров. З приміщення квартири було вилучено предмети з буро-червоними слідами, пляшку з-під білизни та кухонний ніж. Предмети направлено на експертизу.

Опитати власницю квартири не видалося можливим, так як остання знаходилася у стані сильного алкогольного сп’яніння та на контакт з співробітниками поліції не йшла.

За даним фактом слідчим відділом Криворізького ВП внесені відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

 На даний час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, направлені на пошук свідків даного злочину, а також відпрацьовуються особи, які можуть бути причетні до вчинення умисного вбивства.