У Кривому Розі застілля закінчилось вбивством

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію Криворізької місцевої прокуратури №2 та скасував вирок суду першої інстанції в частині призначення покарання 64-річному громадянину за скоєння злочинів, передбачених ч.1 ст.115 та ч.1 ст.185 КК України (умисне вбивство; крадіжка). Про це пише КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Дніпропетровської області.

Так, у липні 2015 року в нічний час доби обвинувачений розпивав вдома алкогольні напої разом з колишнім чоловіком племінниці. На побутовому ґрунті між товаришами по чарці раптово виникла сварка, в результаті якої один з них наніс іншому декілька ударів обухом сокири по голові та тілу. Від отриманих травм потерпілий помер на місці.

Далі зловмисник обшукав верхній одяг своєї жертви, викрав грошові кошти у сумі 30 тис грн, після чого розчленоване тіло викинув його у річку Саксагань.

Свою вину чоловік не визнав та намагався оскаржити вирок Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу, згідно з яким він мав відсидіти у кримінально-виконавчій установі 10 років. У свою чергу, прокуратура звернулась до суду з апеляційною скаргою про призначення зловмиснику більш суворого покарання.

Колегія суддів Апеляційного суду Дніпропетровської області погодилась з доводами державного обвинувачення та призначила чоловікові покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.