У Кривому Розі зіграли турнір ветеранів

У Кривому Розі пройшов баскетбольний турнір ветеранів, “Відкритий Кубок федерації баскетболу Кривого Рогу”.

Вперше ігри проводилися в новому форматі, – три на три, в рамках підготовки до чемпіонату Європи серед ветеранів, який пройде в 2016 році, в хорватському Поричі. Враховуючи значні досягнення БК “Кривбас-Ветеран” на  внутрішньоукраїнських чемпіонатах і міжнародних турнірах, а також участю більшості гравців у чемпіонатах Європи версїї ESBA, світовому чемпіонаті  весії FIMBA, керівництво Криворізької федерації баскетболу  та  Української  асоціації ветеранів баскетболу  прийняло  рішення про проведення  циклу баскетбольних турнірів ветеранів.

Команди баскетбольних клубів Дніпропетровська, Кіровограда , Олександрії , Кривого Рогу показали змістовний баскетбол, хорошу фізичну підготовку і нев’янучий спортивний дух.

Ігри в підгрупах , стикові та розіграші призових місць принесли чимало сюрпризів, пройшли на одному диханні, у напруженій боротьбі. Новий формат вимагав прийняття блискавичних рішень, кмітливості, хитрості і високої самовіддачі. Інтрига на майданчику і по ходу турніру, зберігалася до останніх секунд.

У напруженій боротьбі святкували перемогу гравці БК “Днiпро- Баскет”(Безденежних, Науменко, Евсеевчев, Мирчалов), у фіналі перегравши команду господарів турніру БК “Кривбас-Ветеран” (Тищенко, Василенко, Жданович, Холошенко), третє місце завоювала команда БК “Олександрія” (Ковтун, Богданов,Черний, Константинов).

Команда Кривого Рогу – БК “Кривбас-ДС”(Якубовский, Глуський, Лебедь, Зеленский), показала хорошу, результативну гру і фізичну підготовку, але не вистачило досвіду і розрахунку, – у підсумку четверте місце.

З п’ятого по сьоме місце розмістилися команди Кровограда БК “Золотий Вік” (Сухонос, Kолот, Крикушенко, Крутько), БК ” Кривбас 95-й Квартал” (Мажаев, Ломакин, Забалуев, Капуза) і БК “Кривий Ріг-Головний” (Бичков, Зайцев, Шинкарев, Бурачевський).

Хочеться відзначити, що новий формат змагань, запропонований Криворізькою федерацією баскетболу та баскетбольним клубом ветеранів “Кривбас Ветеран”, припав до смаку і до душі учасникам змагань, уже багато клубів планують продовжити Криворізький експеримент у своїх містах. Гравці всіх команд висловили вдячність міській федерації баскетболу за теплий прийом, за прекрасний зал, за кваліфіковане суддівство.

Час змагань пролетів дуже швидко, щільний графік ігор, спілкування старих друзів, роздуми про плани та перспективи. Розставання проходило як завжди, з сумом і теплими словами побажання добра і здоров’я.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району