У Межівському районі відзначатимуть День Соборності України

День Соборності України відзначається в Україні вже 28 рік, інформує сайт Межова Сьогодні  з посиланням на Межівську РДА

Актом об’єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) стверджувалось об’єднання двох держав на основі українських земель у складі Російської та Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу, яка відтоді ставала гарантом загальнонаціональних інтересів українців.
З нагоди державного свята у Межівському районі відбудуться урочисті заходи. 22 січня 2017 року о 10 годині актив району та громадськість покладатимуть квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим героям – учасникам антитерористичної операції на Сході України. У цей день громадськість району також вшанує пам’ять борця за волю українського народу Т.Г. Шевченка покладанням квітів до погруддя поета у селі Українка Межівського району.
З метою консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу та з нагоди 98-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки відповідні заходи будуть проведені у інших населених пунктах району.