У Міноборони розповіли, чим НАТО допоможе Україні

Допомога є саме допомогою і підтримкою в тих місцях, де ми можемо заощадити час, заощадити ресурси, перескочити через якісь етапи. Про це в ефірі 5 каналу повідомив голова місії України при НАТО, заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

“Це пакет допомоги, проте, головне завдання лежить на нас самих. За нас нашу роботу ніхто не зробить. Тому допомога є саме допомогою і підтримкою в тих місцях, де ми можемо заощадити час, заощадити ресурси, перескочити через якісь етапи. Наприклад, логістика і стандартизація – це величезна сфера діяльності, яка потребує починаючи з примітивного обладнання складів до запровадження системи кодифікації, прийнятої у країнах-членах НАТО”, – зазначив Долгов.

За його словами, щоб не розробляти самим програмне забезпечення, Україна його отримає через трастовий фонд за допомогою болгарської сторони. “Щоб не гаяти час на розробку номенклатури позицій, ми також запозичимо те, що НАТО готове нам передати”, – зазначив він.

“Було підписано угоду про надання несистемних брокерських послуг. Це нам дає досить потужний інструмент доступу до ринку виробників країн-членів НАТО, через цю електронну мережу. Ми можемо робити запити купівлі тих чи інших товарів. Не йдеться про зброю, хоча теоретично, з наступними етапами і це можливо. Ось це і є комплексний пакет допомоги НАТО”, – додав Долгов.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району