У місті “замінували” одночасно три мости

У Дніпрі “замінували” одразу три мости, повідомляє сайт Січеслав Info з посиланням на відділі комунікації ГУНП в Дніпропетровській області. При обстеженні їх спеціалістами вибухотехнічної служби жодних вибухонебезпечних пристроїв не виявили.

Наразі зусилля дніпровських поліцейських направлені на встановлення особи громадянина, який повідомив завідомо неправдиву інформацію про мінування одразу трьох мостів Дніпра. Псевдомінеру загрожує до шести років позбавлення волі.

Інформація про замінування Кайдацького, Амурського та Мерефо-Херсонського мостів у м. Дніпро надійшла до чергової частини Дніпровського відділу поліції 23 вересня близько 00:30. На місце події терміново виїхала слідчо-оперативна група, фахівці вибухотехнічної та кінологічної служб ГУНП. Під час обстеження поліцейськими мостів та прилеглої території вибухонебезпечних предметів та речовин виявлено не було.

Попередня правова кваліфікація правопорушення – ч.1 ст. 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Згідно з чинним законодавством, такі жарти можуть коштувати «мінерові» від 2-х до 6 років позбавлення волі.