У Новомосковську відновлюють садок, який не працював 25 років

У Новомосковську коштом обласного бюджету реконструюють дитячий садок «Чебурашка», повідомляє сайт Новомосковськ сьогодні з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА. Після відкриття садочок відвідуватимуть 200 хлопчиків та дівчаток. Нині виконано вже майже 50% робіт.
«Протягом року створюємо в області півтори тисячі нових місць для дошкільнят. Відкриваємо 13 навчально-виховних комплексів та два садочки, зведені «з нуля». Капітально ремонтуємо та реконструюємо ще п’ять садочків, один з них – у Новомосковську», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Садок «Чебурашка» у Новомосковську реконструювали вже майже наполовину. У закладі, який не працював чверть століття, утеплили стіни, замінили дах, встановили нові вікна. Нині будівельники працюють над комунікаціями та вентиляцією, розповів заступник директора генпідрядної організації Денис Чемерис. «Це буде сучасний і дуже теплий садочок. Ми робимо теплу підлогу та облаштовуємо автономну котельню», – зазначив він. У садочку буде 12 груп на 200 малюків. Завершити реконструкцію «Чебурашки» планують на початку 2017-го.