У Павлограді два підлітка провалилися під лід

У Павлограді комунальники рятували двох підлітків, які провалилися під лід

У Павлограді працівники комунального підприємства “Затишне місто” рятували двох хлопців, які провалилися під лід на річці Вовча, – передає сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Depo.Дніпро.

“Два співробітника КП “Затишне місто” обрізали поросль в районі пляжу, коли помітили, що поруч двоє дітей 14-15 років провалилися під лід на середині річки. Наші співробітники кинулися на допомогу, – розповіла начальник дільниці благоустрою КП “Затишне місто” Ольга Пасюгіна. – Грач Ордінян ліг на лід, почав повзти до хлопців і теж провалився. Хлопчаки буквально по ньому вибралися на кромку льоду”.

Після того, як діти опинилися на стійкому льоду, за допомогою палиці вдалося витягнути з води і самого рятівника.

Була викликана швидка допомога, комунальники віднесли дітей на водолазну станцію, але там їм належної допомоги не надали.

“Там не було навіть гарячої води, сухого одягу, аптечки, нічого не було. Співробітник водолазної станції стояв осторонь, поки ми розтирали і переодягали постраждалих”, – заявила Пасюгіна.

Обидві дитини і Грача Ордінян були доставлені в міську лікарню №4, повідомила головний лікар “четвірки” Марина Костюкова. У них діагностували переохолодження легкого ступеня. Діток відправляють до лікарні №1 під спостереження лікарів.