У Павлограді ліквідовано масштабне виробництво неякісного пального

Днями оперативники УЗЕ в Дніпропетровській області сумісно з працівниками військової прокуратури припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення недоброякісних паливно-мастильних матеріалів. Щомісячний «прибуток» від незаконної діяльності складав близько 25 мільйонів гривень. Проведено санкціоновані обшуки.

Цех розмістився у м. Павлоград на території одного з держпідприємств стратегічного значення.

Організатором підпільного бізнесу став мешканець м. Дніпро, який залучив до незаконної діяльності понад 40 працівників, повідомляє ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ.

Цех спеціалізувався на переробленні нафтової сировини, газового конденсату та безпосередньо виготовленню паливно-мастильних матеріалів.

Потужність цеху за останні півтора року складала від 60 до 100 кубічних метрів на добу, що приносило щомісячного доходу на суму 25 мільйонів гривень.

Виготовлена продукція реалізовувалася юридичним особам «реального» сектору економіки та бюджетним установам області в особливо великих розмірах (обсягах) під виглядом відомих марок виробників ПММ.

Для успішної реалізації продукції зловмисники надавали замовникам недостовірні документи про походження та якість ПММ, ПММ із штучно завищеними показниками ліквідності, які не відповідають ДСТУ.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України, оперативники УЗЕ з працівниками прокуратури провели санкціоновані обшуки.

В результаті проведених заходів було вилучено фальсифіковану паливно-мастильну продукцію, фінансово-бухгалтерську документацію, печатки підприємств, задіяних у схемі виготовлення та реалізації ПММ, комп’ютерну техніку.

Наразі здійснюється комплекс оперативно-слідчих дій, направлених на встановлення усіх організаторів та учасників незаконної діяльності.

Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району