У Павлограді відкрито Велосезон 2017

26 березня у Павлограді відбулося відкриття «Велосезону 2017». До заходу долучилися і поліцейські з дорожнього нагляду Павлоградського відділу поліції, які забезпечили безпеку руху під час велопробігу, пише сайт Павлоград Сьогодні з посиланням на ГУНП  у Дніпропетровській області.

На Соборну площу міста з’їхалися велосипедисти з Павлограда і Тернівки. Вже пообіді сквер ім. Т. Шевченка заповнила молодь на велосипедах – представники громадської організації «Велосипедна асоціація Павлограду» і велоклубу «Bike ride to Pavlograd», які виступили організаторами пробігу.

У велозаїзді взяли участь понад 40 велосипедистів. Віковий спектр учасників був дуже великий: змагалися і юні спортсмени, і люди старшого віку. Наймолодшій учасниці – 13 років, найстаршому – більше 60.

Після інструктажу колона двоколісних в супроводі патрульної поліції вирушила велопробігом по вул. Дніпровській. Після повернення на Соборну площу учасників велопробігу чекали конкурси та гаряча кава.

Команди «Фетбайкерів» і «Fixed Gear» позмагалися в навичках надання медичної допомоги, знання Правил дорожнього руху і будові велосипеда, а також продемонстрували майстерність фігурного велокатання. Всі учасники отримали призи від спонсорів та організаторів заходу. Окрім цього, усі бажаючі пройшли тести і отримали від голови велосипедної асоціації «Посвідчення велосипедиста».

Організатори запропонували проводити техогляди велосипедів і контролювати, щоб усі велосипедисти, зокрема наймолодші, дотримувалися вимог безпеки на дорозі та неухильно дотримувалися ПДР, користувалися захисними шоломами та спеціальною екіпіровкою.

Цими заходами велоспільнота привернула увагу громадськості та органів місцевої влади до проблем безпеки руху для водіїв цієї категорії транспорту, зокрема юних велосипедистів, а також закликала до розвитку дорожньої інфраструктури міста та створення велодоріжок.

Джерело: Павлоград Сьогодні