У Павлограді вшанували воїнів-афганців

Напередодні 28-річниці виводу військ з Афганістану у загальноосвітній школі № 5 пройшли змагання з військово-прикладних видів спорту с, де були присутні міський голова А.О. Вершина, начальник відділу освіти, начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту, керівник ГО «Союз воїнів-інтернаціоналістів». Про це пише ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ з посилання на Павлоградську міську раду.

Учасниками змагань стали команди юнаків 10-11 класів загальноосвітніх шкіл  № 3, 5, 6,7, 12, 15, 18, 19, 20, які змагалися у спорядженні магазину патронами, вправах на спритність,  стрільбі з пневматичної гвинтівки, підтягуванні на перекладині,  одяганні протигазу та подоланні смуги перешкод.

Такі змагання з військово-прикладних видів спорту проводяться щорічно на честь героя-афганця, нашого земляка Ігоря Плосконоса, серед юнаків призовного віку загальноосвітніх шкіл міста.

Метою змагань є виховання юнаків у дусі відданості Батьківщині, готовності до захисту її рубежів та незалежності, впровадження військово-прикладних видів спорту, формування таких якостей як мужність, рішучість, сміливість та відвага.