У Першотравенську продовжується міська спартакіада

18 вересня в ДЮСШ «Шахтар» баскетболісти міста продовжили спартакіаду «Спортивний Першотравенськ», яка проходить в рамках реалізації проекту «Партнерство в ім’я розвитку» за фінансової підтримки Нідерландів через організації VNG Іnternational і PAX та за сприяння міської влади.

Повідомляє сайт ПЕРШОТРАВЕНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на міську раду.

Учасників змагань привітали Тетяна Макаренкова, заступник міського голови-начальник міськфінуправління, Ольга Кондратюк, адміністратор проекту та Валерій Подоприхін, голова громадської організації “Оранжевий м’яч”. Зокрема, Тетяна Юріївна зазначила:

– Проведення спартакіади у нашому місті стало можливим, перш за все, завдяки тому, що Оксана Рудольфівна Вінницька виступила ініціатором участі нашого міста Першотравенська у міжнародному проекті. І ми увійшли в число міст-переможців цього грантового проекту. Тож країна Нідерланди спрямувала нашій громаді 25 тис. євро на проведення масових заходів, на придбання матеріальних цінностей довготривалого користування, а також на проведення тренінгів та семінарів з навчання взаємовідносин між групами людей, написання проектів тощо. Та головним нашим надбанням є набутий досвід взаємодії між великою кількістю людей, їх згуртування навколо ідеї заради спільної справи. Велика вдячність громадській організації «Оранжевий м`яч» за ініціативу та готовність для взаємодії. Сподіваємось, що в 2027 році ми зберемось та будемо відзначати десяту ювілейну річницю нашої спартакіади, яку ми разом започаткували цьогоріч!, – висловила надію заступник міського голови.

У перший день змагань між собою зіграли команди шкіл №5 та №1; №2 та №4. Їх активно підтримували своїми виступами дівчата, що займаються чирлідингом (спортивні танці) – група “П’ятий елемент” (ЗОШ№5). Завершаться змагання з волейболу 22 вересня фінальною грою між найсильнішою шкільною командою та командою ДЮСК «Оранжевий м`яч». Тоді ж відбудеться і вручення кубків та медалей кращим спортсменам-баскетболістам.

Підтримуйте наших спортсменів та долучайтесь до улюбленого виду спорту, якщо ще цього не зробили. Адже у місті є умови та спортивні організації для того, щоб вести активний спосіб життя та поширювати спортивний рух у Першотраевнську.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

 Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью