У Петриківці збільшується кількість пожеж

З настанням теплих весняних днів, у Петриківському районі значно збільшилася кількість пожеж у населених пунктах та за їх межами, ризик виникнення пожеж збільшується у зв’язку зі святковими та вихідними днями, під час яких громадяни виїжджають до лісових масивів та до річок поблизу степових зон, щоб провести своє дозвілля. Про це пише ПЕТРИКІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Дніпропетровській області.

З метою запобігання пожежам в екосистемах та лісових масивах, 7 березня інспекторським складом Петриківського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області  спільно з волонтерами «Служби порятунку 101» проведено рейдове профілактичне відпрацювання найбільш уражених пожежами населених пунктів, а саме: села Єлизаветівка та селища Петриківка.

У ході рейду рятувальники разом з волонтерами провели роз`яснювальну роботу серед населення щодо заборони спалювання сухої рослинності, приділивши особливу увагу місцям поблизу яких розташовуються хвойні лісові масиви. Нагадали громадянам і про те, що необережно кинутий недопалок або сірник у суху рослинність може стати причиною великої пожежі.

Після проведеного заходу співробітники служби цивільного захисту та волонтери вручили громадян пам’ятки та листівки на теми: «Недопущення виникнення пожеж у лісових масивах» та «Запобігання пожежам у природних екосистемах».

Рятувальники нагадують, що відповідальне ставлення кожного до питань безпеки є запорукою не лише збереження життя та здоров’я громадян, а також екосистем Петриківського району.

Джерело: ПЕТРИКІВКА СЬОГОДНІ