У Петриківці збільшується кількість пожеж

З настанням теплих весняних днів, у Петриківському районі значно збільшилася кількість пожеж у населених пунктах та за їх межами, ризик виникнення пожеж збільшується у зв’язку зі святковими та вихідними днями, під час яких громадяни виїжджають до лісових масивів та до річок поблизу степових зон, щоб провести своє дозвілля. Про це пише ПЕТРИКІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Дніпропетровській області.

З метою запобігання пожежам в екосистемах та лісових масивах, 7 березня інспекторським складом Петриківського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області  спільно з волонтерами «Служби порятунку 101» проведено рейдове профілактичне відпрацювання найбільш уражених пожежами населених пунктів, а саме: села Єлизаветівка та селища Петриківка.

У ході рейду рятувальники разом з волонтерами провели роз`яснювальну роботу серед населення щодо заборони спалювання сухої рослинності, приділивши особливу увагу місцям поблизу яких розташовуються хвойні лісові масиви. Нагадали громадянам і про те, що необережно кинутий недопалок або сірник у суху рослинність може стати причиною великої пожежі.

Після проведеного заходу співробітники служби цивільного захисту та волонтери вручили громадян пам’ятки та листівки на теми: «Недопущення виникнення пожеж у лісових масивах» та «Запобігання пожежам у природних екосистемах».

Рятувальники нагадують, що відповідальне ставлення кожного до питань безпеки є запорукою не лише збереження життя та здоров’я громадян, а також екосистем Петриківського району.

Джерело: ПЕТРИКІВКА СЬОГОДНІ

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району