У Покрові розшукали психічнохворого юнака, який втік з дому

У м. Покров хлопець-інвалід пішов з дому прогулятись й не повернувся. Тітка забила на сполох.Про це пише ПОКРОВ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП в Дніпропетровській області.

До Покровського відділення поліції з повідомленням, що хлопець 16-ти років пішов з дому та не повернувся, звернулася його опікун – рідна тітка. Батько і мати неповнолітнього позбавлені батьківських прав.

На пошуки дитини по тривозі піднявся весь особовий склад відділення поліції. Поліцейські відпрацювали громадський транспорт, автостанції, залізничні вокзали, підвали, розіслали орієнтування по органам поліції в регіоні. Ситуація ускладнювалась тим, що хлопець – інвалід, має психічне захворювання, тому передбачити його поведінку було теж складно. До того ж погода була холодна, особливо вночі, і дитина могла запросто десь замерзнути.

На телефон чергової частини та від інтернет користувачів надходило безліч інформації. Хтось нібито бачив хлопця, схожого на розшукуваного, вказувались різні населені пункти, куди він, ймовірно, міг поїхати. Були навіть повідомлення про викрадення хлопця. Вся отримана інформація була перевірена на 100 %. Проведені заходи дали результат – вже о 15-ій годині наступного дня поліцейські затримали юнака на вокзалі м. Кривий Ріг . За його словами він втік, бо хотів помандрувати. Встановлено, що будь-яких протиправних дій щодо нього не вчинялось. Поліцейські привезли мандрівника в Покров та повернули опікунам.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району