У пришкільних таборах Кам’янського вже відпочили понад 3700 дітей

У Кам’янському триває кампанія з літнього відпочинку та оздоровлення дітей. 7 липня завершилася друга зміна в таборах з денним перебуванням, які діють на базі навчально-виховних закладів міста. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Повідомляє сайт Кам’янське Сьогодні.

Загалом на базі закладів відпочинку з денним перебуванням із 30 травня по 7 липня відпочило 3793 дитини. Адміністрації закладів освіти докладають усіх зусиль, щоб дитячий відпочинок був цікавим і змістовним.

336 дітей пільгових категорій оздоровлено через департамент у позаміських таборах – «Сонячний» у селищі Лазурне, «Сонячна соната» в селищі Кирилівка, «Евріка» в селі Богатир.

З 10 по 27 липня на базі навчально-виховного комплексу № 3, середніх загальноосвітніх шкіл № 18 і 30 відкриється третя відпочинкова зміна для дітей та підлітків.

У закладах відпочинку безкоштовно перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-чорнобильці, інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, діти учасників бойових дій, діти, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, яких зазнав у районі їх проведення, а також внаслідок захворювання, отриманого у період участі в антитерористичній операції.

Джерело: Кам’янське Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)