У районній бібліотеці провели “модернізацію діяльності в контексті часу”

16 лютого 2017 року бібліотечна спільнота Межівщини зібралася в Центрі слов’янської писемності і культури для того, щоб визначити та обговорити пріоритетні напрямки роботи бібліотек в інформаційному забезпеченні населення району. Про це пише МЕЖАВА СЬОГОДНІ з посиланням на Межівську РДА.

Цього дня був проведений семінар бібліотечних працівників «ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА: МОДЕРНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ В КОНТЕКСТІ ЧАСУ». Була доповідь директора РКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека» Л.Г.Давиденко про ефективність та результативність роботи бібліотек по обслуговуванню жителів громади. Під час семінару провідними спеціалістами закладу були надані змістовні консультації: «Інформація про офіційних партнерів та їхню професійну діяльність на інтернет-порталі УБА, веб-сайтах, у соціальних мережах, друкованих виданнях, публікаціях у ЗМІ тощо», провідний бібліограф А.М.Чистик, «Сучасні послуги для дітей як фактор інноваційного розвитку бібліотеки», завідувач бібліотеки для дітей О.М. Бабич та ін.
Бібліотечні працівники мали змогу переглянути актуальні відео, що позицінують роботу їх комунальних закладів та обговорити питання використання сучасних технологій в обслуговування користувачів. До уваги сільських бібліотекарів була презентована виставка інформаційно-рекламних матеріалів з досвіду роботи РКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека».
Різні погляди учасників заходи, їх дебати дали змогу провести його цікаво і змістовно.