У Верхньодніпровську попереджають про небезпеку на льоду

14 лютого рятувальники Верхньодніпровського районного відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели рейд на зимових водоймищах в акваторії річки Дніпро з метою попередження надзвичайних подій та загибелі людей на воді, пише ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Дніпропетровській області.

Основну увагу фахівці служби порятунку приділили рибалкам, які в різні погодні умови виходять на лід, щоб провести тут свій вільний час та порибалити.  В силу погодних умов зараз на водоймищах лід має досить велику товщину, але незабаром прийде відлига, в умовах якої лід швидко стає небезпечним.  Рятувальники розповіли як не наражати себе на небезпеку, завжди мати на льоду первинні засоби  спасіння – це довга мотузка.

Під час бесід всім рибалкам було надано тематичні листівки з основними правилами поведінки під час перебування на льоду та під час відлиги,  зимової рибалки.

Такі рейди проводяться у Верхньодніпровському районі постійно, адже зимове водосховище приваблює до себе більше любителів рибальства аніж влітку.