У ВІЛ інфікованих з’явилася надія на одужання

Здається, довгоочікувана панацея від безлічі проблем знайдена людством. Це стовбурові клітини, за допомогою яких можна лікувати навіть самі невиліковні на сьогоднішній день захворювання.

 Навколо стовбурових клітин дискусії ведуться вже не перший рік. Особливо бурхливо обговорювалися вони на початку, коли застосовувався для їх виготовлення ембріональний і абортивний матеріал. Перший нарікання викликав з боку релігійних течій, другий відторгався організмом і сприяли розвитку пухлин.

З того моменту, коли американські вчені стали використовувати наукові розробки радянських вчених шістдесятих років минулого століття і розробили систему використання особистих стовбурових клітин організму (є вони в усіх системах і органах людини), їх використання в медицині стало переживати новий етап свого розвитку.

Дана методика виявилася дуже вдалою, оскільки власні стовбурні клітини імунну систему організму не дратують, легко протистоять бактеріальної інфекції, вірусів. І доза радіації, здатна вразити такі клітини, повинна в кілька разів перевищувати ту, яка вражає інші клітини організму людини.

Дійсно , діапазон використання стовбурових клітин величезний. Ці найдрібніші частинки, будівельники організму, можуть приймати будь-які форми і в даний час мільйонам хворим дарують надію на життя навіть тоді, коли багато людей змирилися зі своїм смертельним діагнозом.

голландськими вченими розроблена методика застосування стовбурових клітин для лікування ВІЛ.

Таке лікування ВІЛ-інфекції здатне дати досить довгий терапевтичний ефект , на який раніше розраховувати було неможливо, всього за одну зроблену процедуру. При такому лікарського втручання вводять в організм ВІЛ-інфікованої людини стовбурові клітини, які мають противірусні гени, в імунні ДНК клітини для самостійної боротьби з вірусом іммунодефеціта.

Для лікування ВІЛ витягуються з організму пацієнта стовбурові клітини (кістковий мозок), які піддаються лабораторної обробки і модифікуються так, що репродукція нових вірусів в них стає неможливим.

Після цього стовбурові клітини заново вводяться пацієнтові.

Дана методика в даний час проходить випробування на лабораторних тваринах і в разі успішного застосування через три або чотири роки буде впроваджена в практику лікування ВІЛ-інфікованих.

Дійсно, наука на місці не стоїть і розробляє все більш досконалі способи боротьби з самими важкими і невиліковними захворюваннями …

Джерело:31med.ru