У Вільногірському районі провели нараду

13 лютого, відбулася чергова оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста. За словами міського голови Володимира Василенка, новий 2017 рік розпочався з напруженої роботи виконавчої влади і житлово-комунального господарства міста, пов’язаної з освоєнням коштів, виділених з обласного бюджету на виконання таких масштабних проектів, як будівництво полігону твердих побутових відходів, реконструкції міського парку, капітального ремонту дахів багатоповерхових будинків та інших об’єктів, пише ВІЛЬНОГІРСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Вільногірську міську раду.

Є жорсткі вимоги щодо своєчасного і повного використання коштів та реалізації програмних завдань. Необхідно підготувати та направити на відповідну експертизу проектно-кошторисну документацію у такі терміни: до 17 лютого щодо будівництва полігону, а до 1 березня –по міському парку. Проведено тендерну процедуру щодо виконання капремонту двох дахів багатоповерхових житлових будинків, зараз визначають підрядну організацію, яка здійснюватиме ремонт м’якої покрівлі. З настанням тепла ці роботи виконають за рахунок обласного управління ЖКГ. Про це надав інформацію заступник міського голови – начальник УАКБ і ЖКГ Вільногірської міської ради Ігор Яцевич.

 

Актуальним залишається питання посипання доріг під час ожеледиці. За інформацією директора КП «Жилсервіс» Олександра Лукінова, комунальники цієї зими використали у 2 рази більше відсіву на посипку доріг, ніж взимку 2015-2016 років. Міський голова загострив увагу на необхідності залучення приватних підприємців – власників магазинів, МАФів, інших об’єктів, до цієї роботи. Адже саме вони несуть відповідальність за безпеку громадян на закріплених за ними територіях. Говорилося також про факти крадіжок комунального майна: систем каналізації, люків від колодязів комунікацій тощо. Про всі випадки повідомлено поліцію. Суттєво допомагають у попередженні крадіжок мешканці будинків, які дзвонять в аварійно-диспетчерську службу або безпосередньо на телефон 102.

Учасники наради розглянули також питання системи охорони здоров’я, МНС, правоохоронних органів та інші.