У Жовтих Водах влада переходить на мобільний зв’язок

В міськвиконкомі та бюджетних установах з’являться мобільні телефони, куди зможуть телефонувати усі жовтоводці. До осучаснення зворотнього зв’язку з народом владу підштовхнули крадії кабелю.

Повідомляє сайт ЖОВТІ ВОДИ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт телекомпанії ЖОВТІ ВОДИ.

До цих пір в жовтоводському міськвиконкомі та інших державних установах працювали лише телефони стаціонарного зв’язку. Це створювало певні незручності для мешканців, які від послуг «Укртелекому» вже відмовились, адже телефонувати з мобільного на міський телефон – задоволення недешеве. Відтепер з міскою владою можна зв’язатися по мобільному. На сесії міської ради в середу депутати дозволили виконавчим органам влади придбати та використовувати мобільні телефони «економ» класу.

У зв’язку з тим, що почастішали крадіжки кабельної продукції, головна будівля міста також може залишитися без телекомунікацій. Окрім того, через мобільні телефони планують здійснювати смс-інформування населення про надані послуги.

«70% абонентів в місті вже не мають стаціонарного зв’язку, тому є необхідність ввести мобільні номери. Окрім того, жовтоводців повинні інформувати про надані послуги Управління соціального захисту населення та Центр надання адміністративних послуг» — повідомила заступник міського голови Ірина Олініченко. За нормами законодавства, вартість телефонів не повинна перевищувати 1200 гривень.

Тож незабаром ми повідомимо нашим читачам мобільні номери, за якими жовтоводці зможуть зв’язуватися з міським керівництвом.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми