В Кам’янському відкрили “Барвінкову країну”

Швидко спливає час… І знову літо. Ще один навчальний рікзавершився. Пройшли підсумкові та перевірочні роботи, навчальні екскурсії, а в КЗ СЗШ № 25 (директор Яковенко Т.В.) 31 травня  2017 року розпочав свою роботу заклад відпочинку з денним перебуванням «Барвінкова країна».

Повідомляє сайт КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

Цього дня школа гостинно прийняла в свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями. Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в нашому закладі відпочинку на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії, гуртки за інтересами.

Перший день в закладі відпочинку з денним перебуванням «Барвінкова країна» пройшов весело та цікаво. Учні ознайомилися із планом роботи закладу, інструктажами з правилбезпеки життєдіяльності в закладі відпочинку і поза його межами; розучували девізи.

Цього дня до вихованців завітали представники ЮНІСЕФ, які відкривали спортивний майданчик, створений Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Волонтерами були проведені різні конкурси, конкурс малюнків, спортивні змагання, аква-грим… І, звичайно, всі вихованці та гості даного свята отримали подарунки від ЮНІСЕФ.

Джерело: КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ