В Криничанській області привітали жінок зі святом

В Криничанській райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання з нагоди міжнародного жіночого Дня 8 Березня, де жінкам-керівникам районних установ та жінкам-державним службовцям були адресовані теплі і щирі вітання зі святом. Про це пишуть КРИНИЧКИ СЬОГОДНІ з посиланням на Криничанську РДА.
Вони прозвучали з уст голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, народного депутата України Валентина Володимировича Дідича та першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького, які подякували кожній з присутніх за жіночність, теплоту, терплячість, надзвичайно сумлінне та відповідальне ставлення до роботи, за те, що створюють у своїх колективах атмосферу підтримки, взаємної поваги та гармонії.
У виступах посадовців відзначалося, що жінки беруть активну участь у всіх сферах суспільно-політичного життя району, вносять вагомий вклад в соціально-економічний розвиток Криничанщини. Завдяки таланту, працьовитості та енергії жіноцтва Криничанський район з кожним роком стає ще гарнішим, а жінки є символом усього найкращого в житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла, додають чоловікам нових сил, допомагають стати більш впевненими у собі.
В переддень свята бажали кожній присутній у залі здійснення всіх життєвих планів, надій і мрій, щоб повсякденні турботи були приємними, а кожен прийдешній день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!