В Марганці розпочинають роботи з очистки річки Томаківки

В рамках підготовки до реалізації на місцевому рівні програми з оздоровлення малих річок України, нещодавно міський голова Марганця Олена Жадько провела  нараду з представниками підприємства «Універсалгазбуд», управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна, а також місцевого водоканалу, газового господарства та організацій, які надають телекомунікаційні послуги, пише сайт Марганець Сьогодні з посиланням на Марганецьку міську раду.

Метою спілкування стало узгодження розташування мереж, що перебувають на балансі відповідних підприємств, в місцях, де відбуватимуться роботи за двома проектами.

Перший, працювати над яким розпочнуть вже найближчим часом, – з відновлення сприятливого гідрологічного режиму й санітарного стану річок Томаківка та Ревун в межах нашого міста, а другий, над розробкою якого робота тільки розпочинається, – із захисту від підтоплення територій Марганця в районі вулиць Молодіжної, Короленка, Зоря та Кубанської. Після наради в кабінеті міського голови учасники засідання виїхали на місця реалізації проектів.

Джерело: Марганець Сьогодні