В міській Раді ветеранів війни та праці вшанували жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ відзначає День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні в пам’ять про тих, хто загинув у роки Другої світової війни 1939-1945 років у боях за рідну землю, під тягарем окупації та в концтаборах.

В цей день міський голова Оксана Вінницька зустрілась з учасниками Другої світової війни в приміщенні міської Ради ветеранів війни і праці та висловила їм велику вдячність за подвиг, який назавжди увійшов у історію людства.

Повідомляє сайт ПЕРШОТРАВЕНСЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Першотравенської міської ради.

Разом з учасниками бойових дій у Другій світовій війні та членами Ради ветеранів Оксана Вінницька та її заступник Тамара Бакула вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

На знак пам’яті про цей трагічний день очільниця міста подарувала учасникам бойових дій металеві іменні кружки, на яких вигравірувані прізвища ветеранів. Сивочолі герої пом’янули з них тих, хто не повернувся з війни, та побратимів, які вже пішли з життя. Ветерани пригадали минуле, бойові перемоги і втрати, як відбудовували повоєнну країну, як любили, ростили дітей та щасливо жили під мирним небом Батьківщини. Міський голова побажала ветеранам міцного здоров’я і довголіття та пообіцяла, що учасники війни не залишатимуться поза увагою міської влади і надалі.

Наразі в місті залишилось в живих лише 8 учасників бойових дій війни 1939-1945 років. Кожному з них вже понад 90 років. Цього дня за станом здоров’я дві легендарні жінки-ветерана не змогли прийти на зустріч. Та активісти Ради ветеранів відвідають їх вдома, передадуть подарунки від міського голови та поспілкуються, розрадивши самоту бойових подруг.

На знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни 22 червня в Першотравенську на будинках та спорудах було приспущено Державний Прапор України та обмежено розважальні заходи.

Джерело: ПЕРШОТРАВЕНСЬК СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)