В нічному клубі Павлограда виявили нетверезих школярів

Поява поліцейських в ряді нічних розважальних закладів Павлограду стала несподіванкою в першу чергу для відвідувачів. Адже серед гостей кафе та дискотек тої ночі були неповнолітні.Про це пише ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП в Дніпропетровській області.

В рамках всеукраїнського відпрацювання працівники ювенальної превенції разом з поліцейськими груп реагування Павлоградського відділу поліції провели ряд рейдів- перевірок суб’єктів підприємницької діяльності в сфері реалізації алкогольної та тютюнової продукції. Розважальних закладів і підприємств громадського харчування.

При відпрацюванні трьох розважальних закладів після 22-ї години в кожному із них були виявлені неповнолітні, деякі із них на момент зустрічі із поліцейськими пили пиво.

«За результатами нічної перевірки в трьох розважальних закладах Павлограду(двох кафе та дискотеки) було виявлено порушення . А саме, поліцейські склали чотири адміністративних протоколи два із яких за ч.2 ст.156 КУпАП(Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) та два за ст.180-1 КУпАП(Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування).Серед відвідувачів наші працівники виявили неповнолітніх, деякі із них вільно пили пиво. Власники закладу грубо порушили дві статті Закону. Окрім того, що вони дозволили перебування з 22.00 до 06.00 неповнолітнім в розважальному закладі, так при цьому ще і продали їм пиво»,- повідомив начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Олександр Голуб’ятніков.

З початку року поліцейськими області до відповідальності за правопорушення, передбачені ч.2 ст. 156 та ст.180 КУпАП, притягнуто 94 дорослих. Зокрема за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами 57 чоловік. За порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування 30 осіб були притягнуті до адміністративної відповідальності.

Стосовно ж відповідальності самих неповнолітніх то, за словами Олександра Голуб’ятнікова, з початку року за розпиття спиртних напоїв чи перебування в нетверезому стані в громадських місцях(ст.178 КУпАП) до адміністративної відповідальності притягнуто 51 неповнолітнього, а за паління(ст.175-1 КУпАП) 183.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району