В нічному клубі Павлограда виявили нетверезих школярів

Поява поліцейських в ряді нічних розважальних закладів Павлограду стала несподіванкою в першу чергу для відвідувачів. Адже серед гостей кафе та дискотек тої ночі були неповнолітні.Про це пише ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП в Дніпропетровській області.

В рамках всеукраїнського відпрацювання працівники ювенальної превенції разом з поліцейськими груп реагування Павлоградського відділу поліції провели ряд рейдів- перевірок суб’єктів підприємницької діяльності в сфері реалізації алкогольної та тютюнової продукції. Розважальних закладів і підприємств громадського харчування.

При відпрацюванні трьох розважальних закладів після 22-ї години в кожному із них були виявлені неповнолітні, деякі із них на момент зустрічі із поліцейськими пили пиво.

«За результатами нічної перевірки в трьох розважальних закладах Павлограду(двох кафе та дискотеки) було виявлено порушення . А саме, поліцейські склали чотири адміністративних протоколи два із яких за ч.2 ст.156 КУпАП(Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) та два за ст.180-1 КУпАП(Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування).Серед відвідувачів наші працівники виявили неповнолітніх, деякі із них вільно пили пиво. Власники закладу грубо порушили дві статті Закону. Окрім того, що вони дозволили перебування з 22.00 до 06.00 неповнолітнім в розважальному закладі, так при цьому ще і продали їм пиво»,- повідомив начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Олександр Голуб’ятніков.

З початку року поліцейськими області до відповідальності за правопорушення, передбачені ч.2 ст. 156 та ст.180 КУпАП, притягнуто 94 дорослих. Зокрема за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами 57 чоловік. За порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування 30 осіб були притягнуті до адміністративної відповідальності.

Стосовно ж відповідальності самих неповнолітніх то, за словами Олександра Голуб’ятнікова, з початку року за розпиття спиртних напоїв чи перебування в нетверезому стані в громадських місцях(ст.178 КУпАП) до адміністративної відповідальності притягнуто 51 неповнолітнього, а за паління(ст.175-1 КУпАП) 183.