В одній із лікарень Дніпра виявили порушення на понад 400 тис. гривень

Фінінспектори Дніпропетровщини під час планової ревізії КЗ “Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня №4″ Дніпропетровської обласної ради” виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 456 тис. грн, повідомляє сайт Січеслав Info з посиланням на УНН-Центр.

Зокрема, посадові особи закладу охорони здоров’я сплатили 253 тис. грн за комунальні послуги, які спожили орендарі. Ще майже 151 тис. грн із загального фонду в лікарні безпідставно витратили на оплату тепло- та електропостачання, спожиті під час надання платних медичних послуг з клінічних випробувань лікарських засобів. А отже, енергоносії мали б оплачуватись із коштів, отриманих від надання цих послуг.

Оскільки підрядники завищили вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт, комунальний заклад зайво сплатив їм понад 46 тис. грн. Також бухгалтерська служба лікарні з порушенням виплатила працівникам заробітну плату та нарахування на неї.

За недотримання законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.