В Павлограді проходить курс для прийомних батьків та батьків-вихователів

29.05.2017 року Павлоградським міським центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді розпочато тренінговий курс для прийомних батьків та батьків-вихователів за Програмою підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів. Під час заняття розглянуто тему:  «Державна політика, щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні сім’ї та будинки сімейного типу в механізмі захисту прав дитини».  Відповідно до закону, таке навчання батьки повинні проходити один раз на два роки.

Повідомляє сайт ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний сайт міста Павлоград.

В ході спілкування батьки мали можливість обговорити питання, які їх цікавлять в рамках запропонованої теми та поділитися своїм придбаним досвідом в процесі виховання дітей, зокрема було розглянуто: права біологічних батьків, які позбавлені батьківських прав відносно дітей, права прийомних батьків та батьків-вихователів, призначення аліментів для утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, види юридичної відповідальності дітей та їх батьків, соціальне забезпечення прийомних дітей та дітей-вихованців.

Протягом навчання учасники матимуть змогу познайомитись з наступними темами: «Основні закономірності розвитку дитини», «Емоційно-вольова сфера розвитку дитини», «Вплив темпераменту на формування характеру та поведінки дітей», «Методи сімейного виховання» та «Попередження емоційного вигорання прийомних батьків та батьків-вихователів». По закінченню навчання прийомні батьки та батьки-вихователі отримають відповідні довідки про проходження даного тренінгового курсу.

Джерело: ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ