В Павлограді проходить курс для прийомних батьків та батьків-вихователів

29.05.2017 року Павлоградським міським центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді розпочато тренінговий курс для прийомних батьків та батьків-вихователів за Програмою підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів. Під час заняття розглянуто тему:  «Державна політика, щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні сім’ї та будинки сімейного типу в механізмі захисту прав дитини».  Відповідно до закону, таке навчання батьки повинні проходити один раз на два роки.

Повідомляє сайт ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний сайт міста Павлоград.

В ході спілкування батьки мали можливість обговорити питання, які їх цікавлять в рамках запропонованої теми та поділитися своїм придбаним досвідом в процесі виховання дітей, зокрема було розглянуто: права біологічних батьків, які позбавлені батьківських прав відносно дітей, права прийомних батьків та батьків-вихователів, призначення аліментів для утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, види юридичної відповідальності дітей та їх батьків, соціальне забезпечення прийомних дітей та дітей-вихованців.

Протягом навчання учасники матимуть змогу познайомитись з наступними темами: «Основні закономірності розвитку дитини», «Емоційно-вольова сфера розвитку дитини», «Вплив темпераменту на формування характеру та поведінки дітей», «Методи сімейного виховання» та «Попередження емоційного вигорання прийомних батьків та батьків-вихователів». По закінченню навчання прийомні батьки та батьки-вихователі отримають відповідні довідки про проходження даного тренінгового курсу.

Джерело: ПАВЛОГРАД СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району