В Першотравенську пройшов перший тренінг в рамках проекту «Єдина громада»

Як вже повідомлялось раніше, місто Першотравенськ було обрано для участі у проекті «Єдина громада», який направлений на сприяння згуртованості суспільства. Діяльність проекту сприяє розвитку навичок комунікації і толерантності для побудови діалогу та формування спільного бачення майбутнього у населення міста. Окрім того, у міської громади буде можливість реалізувати свій проект через програму міні-грантів. Проект має бути направлений на сприяння згуртованості та розвиток громади.

Повідомляє сайт ПЕРШОТРАВЕНСЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Першотравенської міської ради.

Тож в рамках цього проекту 6-7 червня в Першотравенську відбувся перший тренінг з ефективної комунікації. Цей тренінг був спрямований, перш за все, на міську молодь. Участь у заході взяли близько 20 представників від різних груп населення, серед них: представники молодіжних та спортивних громадських організацій, Першотравенського гірничого ліцею та шкільного самоврядування тощо. Молоді люди охоче проявляли активність, беручи участь у цікавих завданнях та спілкуванні.

В перший день тренінгу після закінчення занять для тренерів було організовано майстер-клас з ліплення з глини, який прийшовся до душі гостям та допоміг розслабитися після напруженого дня.

Слід зазначити, що в рамках проекту в Першотравенську буде проведено ще два подібні тренінги. Тож будемо з нетерпінням чекати на нові цікаві зустрічі.

Джерело: ПЕРШОТРАВЕНСЬК СЬОГОДНІ