В поліції підозрюють місцевого обранця у розтраті бюджетних коштів

Співробітники Управління захисту економіки Національної поліції в Дніпропетровській області викрили керівника товариства у злочинних схемах привласнення бюджетних коштів.

Так, правоохоронці встановили, що у 2015 році посадові особи товариства здійснили розкрадання бюджетних коштів на суму майже 300 тисяч гривень.

За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальні провадження за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 366 (службового підроблення) Кримінального кодексу України.

Працівники УЗЕ з’ясували, що у 2015 році посадовці відділу освіти виконкому однієї з районних рад та товариства уклали договори на проведення поточних ремонтів покрівлі ряду навчальних закладів.

З метою збагачення за рахунок бюджетних коштів, посадовці підписали фіктивні акти виконаних робіт, на підставі яких товариство отримало на свій рахунок майже 300 тисяч гривень бюджетних коштів.

Відповідно експертного висновку покрівельні матеріали укладені лише в один шар, хоча відповідно до умов договорів, при ремонті м’якої покрівлі матеріали необхідно укладати в два шари.

Таким чином, шляхом завищення обсягів виконаних робіт, посадовими особами товариства було спричинено збитки державі на суму майже 300 тисяч гривень.

Крім того, на даний час директор товариства являється депутатом однієї з районних рад.

У рамках кримінального провадження працівники УЗЕ провели санкціоновані обшуки за місцезнаходженням офісу товариства, місцем мешкання та реєстрації директора та у його автомобілі.

В результаті процесуальний дій правоохоронці вилучили 5 одиниць комп’ютерної техніки, бухгалтерську документацію, а також майже 250 тисяч гривень.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району