В Україні готують нові пенсійні зміни

Тільки створюючи мотиваційні механізми участі в пенсійній програмі можна відновити дієздатну, збалансовану систему пенсійного забезпечення. Для цього Кабінет міністрів готує нові зміни пенсійної системи, які дозволять захистити українців з накопиченим страховим стажем. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Повідомляє сайт  СІЧЕСЛАВ INFO з посиланням на Сьогодні.

Рева підкреслив, що “зрівнялівка” в пенсійних виплатах, без врахування страхового стажу та сплачених внесків, повністю нівелювала потреби для молодого покоління офіційно працювати і брати участь в пенсійній програмі. Це, в свою чергу, руйнує пенсійну систему – призводить до неможливості навіть мізерних виплат пенсіонерам і позбавляє молодь права на майбутню пенсію. Як відомо, прийнята пенсійна реформа усуває несправедливість в нарахуванні за рахунок зміни формули розрахунку пенсій.

“Люди отримували однакові пенсії, маючи різний стаж і рівень заробітної плати. З 12 млн пенсіонерів 8,5 млн отримували пенсію на рівні прожиткового мінімуму – і людина зі стажем 35 років, і той, хто працював 15 років … Який стимул молодій людині, яка бачить таку несправедливість на прикладі своїх батьків, йти офіційно працювати? Саме для вирішення цієї проблеми пенсійна реформа запровадила диференціацію умов і розміру пенсійного забезпечення”, – заявив міністр в ефірі телеканалу ZIK.

За його словами, важливим питанням є забезпечення пенсій українців, які мають великий стаж роботи, але через економічну ситуацію впродовж усього життя отримували низькі зарплати.

“Це люди, які все життя тяжко працювали в колгоспах за “трудодні”, ті хто працювали санітарками та фельдшерами, і інші, які працювали по 30 років і більше”, – Андрій Рева.

Так, за словами голови Мінсоцполітики, сьогодні розглядаються механізми для збільшення рівня пенсійного забезпечення таких громадян.

“Неможливо всі проблеми вирішити однією дією – потрібно робити послідовні кроки. Прийнята пенсійна реформа є першим кроком уряду на цьому шляху. Отримані внаслідок детінізації ресурси можна було просто розділити між усіма без вирішення питань, які призвели до проблем у пенсійній системі, але уряд пішов шляхом відновлення соціальної справедливості – пенсію мають право отримати ті, хто її заробив”, – заявив Рева.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)