Ванесса Параді прибула в Дніпро для зйомок українського фільму

Актриса Ванесса Параді прибула в Дніпро для зйомок українського фільму про війну – “Іній”, де вона грає військового журналіста, інформує сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Ukr.Media.

 

Актриса Ванесса Параді прилетіла в Дніпро для зйомок фільму про війну в Україні. Раніше Параді була в Києві . Візит французької співачки і актриси строго тримали в таємниці.

Параді прибула в Україну на вихідних, дату візиту тримали в суворій секретності. Для того, щоб не розголошувати візит зірки, персоналу і знімальній групі заборонили будь-що розповідати і робити фотографії на знімальному майданчику.

Але, деяка інформація все ж просочилася. Ванесса Параді, будучи в Україні, попросила, щоб її пригостили яким-небудь смачним національним десертом. Акторці запропонували спробувати вареники з вишнями, які їй сподобалися.

44-річна Ванесса Параді знімається у фільмі литовського режисера Шарунаса Бартаса “Іній”, спільного виробництва французької, литовської, української і польської кіностудій.

Творці фільму досі не відкривали сюжету картини, але нещодавно стали відомі деякі деталі. За сюжетом молодий литовський хлопець Рокас отримує шанс потрапити в Україну і на власні очі побачити справжню окупацію і війну. Разом з гуманітарним конвоєм Рокас відправляється з Литви в Україну. Там доля зводить його з двома військовими журналістами. Одного з журналістів грає Ванесса Параді.

Зі слів українського актора Бориса Абрамова, Ванесса в грудні 2016 року прибула на зйомки до Києва, а зараз вона в Дніпрі, знімається у фільмі “Іній”, де грає роль військового кореспондента. “Фільм про волонтерів, війну в Україні, любові і чому ще”, – розповів актор.

Продюсер фільму від французької команди переконана, що “Іній” — це амбітне засніжене роуд-муві, і назвала фільм “унікальною подорожжю в українське сьогодення”.