Васильківські школи мистецтв отримали нові комп’ютери

7 лютого відбулась робоча зустріч з директорами дитячих шкіл мистецтв за участі голови Васильківської районної державної адміністрації Владислава Одинця, голови районної ради Наталії Баласинович, завідуючої сектору культури та туризму Світлани Веретенник в ході якої було вручено комп’ютерну техніку кожному закладу, пише ВАСИЛЬКІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на Васильківську РДА.

Одним із пріоритетних напрямків роботи сектору культури – це розвиток шкіл естетичного виховання в контексті сучасних методик навчання, збільшення вихованців та викладацьких кадрів, а також удосконалення матеріально – технічної бази. Планується  розширити приміщення ДШМ в селищі Глеваха та селищі Калинівка.

Владислав Іванович наголосив на важливості створення мистецьких класів в кожній ЗОШ за необхідністю.

«Наша мета – дати дітям можливість всебічно розвиватися, розкривати свої таланти в кожному населеному пункті»,- зазначив голова Васильківської РДА Владислав Одинець

Окремо для директорів ДШМ був презентований майбутній центр дозвілля «Креативний простір» – це сучасний мультимедійний центр в поєднанні з унікальним книжковим фондом, створений за європейськими стандартами, доступний для усіх охочих.