Відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

6 червня у Кам`янській міській раді відбулось чергове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва, яке очолив заступник міського голови Олександр Шпаляренко.

Повідомляє сайт КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний  сайт Кам’янської міської ради.

Першим питанням, розглянутим членами ради, став Порядок розміщення реклами у місті. Ініціатором обговорення даного документа стала підприємець Олена Ковалевич, яка висунула низку зауважень до Порядку. Зокрема, підприємець вважає порушенням призупинення прийому заявок на розміщення зовнішньої реклами.

Фахівці відділу реклами міської ради, в свою чергу, зазначили, що прийом заявок призупинено тимчасово, до вступу в силу нового Порядку розміщення рекламних конструкцій. А поки триває процедура обговорення цього документу, всі зауваження і пропозиції до нього приймаються і розглядаються відділом реклами міськради. Члени координаційної ради запропонували скликати позачергове засідання з даного питання, як тільки закінчиться процедура обговорення.

Під час засідання його учасники також обговорили проблемні питання, які виникли між підприємцями міста та комунальним підприємством «Міськводоканал».

На запитання підприємців відповідала директор з питань правового забезпечення підприємства, депутат міської ради Ганна Торішня. Зокрема, були обговорені питання щодо встановлення водолічильників у точках розподілу води між комунальними об’єктами та об’єктами приватного бізнесу, питання переукладання договорів із підприємцями.

Крім цього, члени ради обговорили проекти регуляторних актів щодо пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста та затвердження Методики розрахунку орендної плати та пропорцій її розподілу між відповідним бюджетом, орендодавцем і балансоутримувачем для об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади.

Джерело: КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району