Відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

6 червня у Кам`янській міській раді відбулось чергове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва, яке очолив заступник міського голови Олександр Шпаляренко.

Повідомляє сайт КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний  сайт Кам’янської міської ради.

Першим питанням, розглянутим членами ради, став Порядок розміщення реклами у місті. Ініціатором обговорення даного документа стала підприємець Олена Ковалевич, яка висунула низку зауважень до Порядку. Зокрема, підприємець вважає порушенням призупинення прийому заявок на розміщення зовнішньої реклами.

Фахівці відділу реклами міської ради, в свою чергу, зазначили, що прийом заявок призупинено тимчасово, до вступу в силу нового Порядку розміщення рекламних конструкцій. А поки триває процедура обговорення цього документу, всі зауваження і пропозиції до нього приймаються і розглядаються відділом реклами міськради. Члени координаційної ради запропонували скликати позачергове засідання з даного питання, як тільки закінчиться процедура обговорення.

Під час засідання його учасники також обговорили проблемні питання, які виникли між підприємцями міста та комунальним підприємством «Міськводоканал».

На запитання підприємців відповідала директор з питань правового забезпечення підприємства, депутат міської ради Ганна Торішня. Зокрема, були обговорені питання щодо встановлення водолічильників у точках розподілу води між комунальними об’єктами та об’єктами приватного бізнесу, питання переукладання договорів із підприємцями.

Крім цього, члени ради обговорили проекти регуляторних актів щодо пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста та затвердження Методики розрахунку орендної плати та пропорцій її розподілу між відповідним бюджетом, орендодавцем і балансоутримувачем для об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади.

Джерело: КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ