Викорінити судове зло намагається депутат Заставний

Свавілля в українській судовій системі в державі – на устах в людей вже не один рік. І що найгірше – безчиння досі не припиняється. В країні продовжують діяти створені раніше зв’язки судів різних видів, нечисті на руку юристи, які продукуванням незаконних рішень реалізовують рейдерські схеми із захоплення нерухомості та нелегальні стягнення коштів. Зокрема такі методи досі діють у львівських судах різних рівнів.

Народному депутатові Роману Заставному регулярно надходить чимало звернень щодо порушень у судовій системі. Водночас питання формування судової гілки влади сьогодні гостро стоїть на рівні держави. Та чи пройдуть переатестацію працюючі сьогодні правозахисники? Чи, можливо, дієвіше і простіше набрати нових людей в органи правосуддя?

Наразі Роман Заставний зумів зібрати пакети документів, в яких встановлено, що приймаючи рішення, суди не гребують чинним законодавством, у справах використовують «липові» докази та навіть вдаються до підробки документів. Усі ці факти згруповано та вже передано в Національне антикорупційне бюро України, Вищу кваліфікаційну комісію суддів, Раду суддів, Міністерство юстиції.

Паралельно система намагається чинити спротив таким діям народного депутата. Так відколи Роман Заставний почав активну боротьбу проти нечесної феміди, у засобах масової інформації, зокрема на тернопільських інтернет-сайтах та «5 каналі», почали зявлятися замовні матеріали із наклепами на обранця. Проте це зайвий раз доводить, впевнений депутат, що він зачепив за болюче нечистих на руку ділків і рухається у вірному напрямку. То ж надалі відступати Роман Заставний не планує.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району