Внутрішня експозиція Музею АТО в Дніпрі б’є рекорди

За перший тиждень роботи – понад 2,5 тисячі відвідувачів, щонайменше 40 екскурсійних груп

Військова форма, зброя, улюблені речі Героїв та мультимедійна зала. Щодня історії простих мешканців області, які стали справжніми Героями, дізнаються волонтери, військові, школярі, гості зі всієї України та з-за кордону.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА.

«Внутрішня експозиція Музею АТО «взяла за живе» мешканців та гостей області. На екскурсії буквально шикуються черги. За перший тиждень роботи експозицію відвідали понад 2,5 тисячі людей», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Внутрішня експозиція Музею АТО складається з трьох залів. У перших двох – форма та шеврони військових, інструменти медиків, одяг капеланів, дитячі малюнки, афіші волонтерських акцій, смс з фронту, фото загиблих бійців та дорогі їх серцю речі. Загалом на 600 квадратних метрах розмістили майже 2 тисячі експонатів.

Третя зала – мультимедійна. Панорамні документальні фільми про війну на Сході показують одразу на чотирьох стінах, переносячи в епіцентр подій.

«Ми вже маємо багато відгуків про нову експозицію музею. Хтось впізнає речі знайомих, хтось знаходить себе на фото. Це природно, адже виставка – про кожного мешканця області. Вона присвячена простим людям, які захищають Батьківщину», – розповів один з творців Музею АТО, екскурсовод Юрій Фанигін.

Внутрішня експозиція Музею АТО знаходиться в Діорамі історичного музею ім. Яворницького. Адреса: м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, 16. Вхід – з 10.00 до 16.00. На екскурсію можна записатися за телефоном (056) 46-34-26.