Водій “підвіз” попутника з патронами прямо до поліцейських

Поблизу Кривого Рогу чоловік пропонував подружжю купити у нього патрони, а коли ті відмовилися, то напросився аби вони підвезли його до міста, пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області.

16 березня в Криворізькому районі до подружньої пари підійшов чоловік та запропонував купити у нього патрони. Пропозиція була відхилена. Тоді «продавець» напросився до них в автомобіль, аби доїхати до Кривого Рогу. Чоловік пожалів того та погодився довезти.

Під’їхавши до міста водій автомобілю помітив поліцейських, що порівнялися з ним та зупинився поруч. Не гаючи часу він відразу ж повідомив поліцейським, що в його автівці знаходиться попутник з патронами.

Співробітники поліції виявили у громадянина 1958 р. н. патрони у кількості 91 шт., які за словами останнього він знайшов на смітнику за селищем Лозуватка та вирішив залишити для продажу. На місце події прибула слідчо-оперативна група.

На даний час співробітники оперативного підрозділу Криворізького ВП з’ясовують обставини, де чоловік взяв вилучені у нього боєприпаси.

Відомості внесено до ЄРДР за статтею 263 Кримінального Кодексу України.

Джерело: Дніпро Сьогодні