Вогнеборці розповіли мешканцям міста про безпеку у власному житлі

Чудовий, сонячний, весняний день, що може бути краще для проведення профілактичного рейду. Про це пише АПОСТОЛОВЕ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Дніпропетровській області.

13 березня рятувальники Апостолівського району вийшли на вулиці, аби попередити мешканців та гостей міста про основні вимоги пожежної безпеки у житловому секторі. Як наголошують рятувальники, найбільша кількість пожеж виникає саме у приватних домоволодіннях. Тому в першу чергу вогнеборці розповіли населенню про основні причини, через які найчастіше виникають пожежі та нагадали, що телефон пожежної охорони “101” або “112”.

Рятувальники приділили кожному мешканцю міста вдосталь часу, щоб розповісти про правилах поведінки та алгоритми дій під час виникнення пожеж чи загорянь. Це питання, на думку рятувальників, вкрай важливе. Адже, такі дії допоможуть врятувати не тільки своє життя, а й життя оточуючих.

Також рятувальники нагадали основні правила поведінки при знаходженні предметів схожих на боєприпаси часів минулих війн.

Громадяни із задоволення слухали рятувальників, запитували додаткові питання та обіцяли сумлінно дотримуватись основних вимог пожежної безпеки.