Як Нікополь справляється із зимовою негодою

На початку тижня у зв’язку із різким погіршенням погодних умов комунальним службам міста не доводилось відпочивати. На розчищенні доріг в основному була задіяна техніка КП  «Міськавтодор-1». Допомагали і машини інших комунальних та промислових підприємств. В’їзд до міста розчищали рятувальники державної служби з надзвичайних ситуацій.
За словами директора КП «Міськавтодор-1» Володимира Осадчого, для посипання проїжджих частин задіяно дві одиниці спеціальної техніки комунального підприємства, а також машини феросплавного заводу. Посипають сумішшю відсіву із сіллю та сучасним хімічним матеріалом – бішофітом. На даний момент вже використано більше 400 тон посипального матеріалу.
Загальна протяжність доріг міста складає 420 кілометрів. Тому під час ускладнення погодних умов водіям комунального підприємства доводиться працювати у посиленому режимі, аби охопити всю територію. У цей період протягом робочого дня, який може тривати до 18 годин, на дороги висипається більше 60 тон посипальної суміші.
Крім проїжджих частин, розчищають та посипають тротуари, прилеглі і внутрішньобудинкові території. На цих роботах задіяні комунальні та приватні підприємства і організації, обслуговуючі компанії «ДомКом-Нікополь» та «Ніко-Арс», а також представники ОСББ.
Як стверджує начальник відділу благоустрою міськради Наталія Ткаченко, ситуація в місті контрольована, всі задіяні служби, підприємства та організації практично справляються із своїми завданнями. Але на деяких приватних підприємців та представників ОСББ складено адміністративні протоколи та оголошені попередження за незадовільний стан своїх прилеглих територій.
Тож нагадуємо, що згідно з правилами благоустрою, прилегла територія, яка має прибиратись власниками об’єкту, сягає 20 метрів від нього.