Як студенти ознайомлювались із новими електронним сервісами

24 травня за ініціативою Центру адміністративних послуг «Віза», відділу з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому у приміщенні Криворізького медичного коледжу проведено промо-акцію для студентської громадськості.

Повідомляє сайт КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради.

Молодь поінформовано як виконується завдання міського голови Ю.Г. Вілкула просто, доступно та якісно надаються адміністративні, інші публічні послуги в Центрі та його територіальних підрозділах.

Студентство детально ознайомлено із новими електронними сервісами Центру (електронною чергою із можливістю попереднього запису через термінал Центру чи віддаленої реєстрації на сайті виконкому міської ради; СМС-повідомленнями про виконання послуг; анкетуванням про свободи і можливості бізнесу за допомогою QR – коду через офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради тощо).

Не менш цікавою для студентів була інформація щодо пакетних послуг, отримання біометричних та ІD- паспортів.

Також учасникам заходу розповіли про плани Центру щодо створення мобільного додатку в гаджетах  криворожців, в якому з’явиться інформація про Центр, його послуги, попередній електронний запис на прийом.

Наступна зустріч – з працівниками соціальної сфери Територіального центру соціального обслуговування Саксаганського району – 29.05.2017 о 15.00 (приміщення тер. центру).

Джерело: КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ