Затримали дніпрянина, який перевозив контрабандні горіхи

Поліцейські зупинили для перевірки вантажівку під керуванням 51-річного водія, жителя Дніпропетровської області, який прямував з Миколаївської області в напрямку кордону з Російською Федерацією.

Поліцейські затримали вантажівку з 10-ма тоннами контрабандних горіхів у Луганській області.

Про це повідомляє сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Патріоти України.

“13 січня, працівники взводу № 1 роти №3 (реагування патрульної поліції) батальйону поліції особливого призначення на блокпосту в місті Сватове затримали вантажний автомобіль з 10 тоннами горіхів, який рухався в напрямку кордону з Російською Федерацією”, – йдеться в повідомленні.

Так, поліцейські зупинили для перевірки вантажівку під керуванням 51-річного водія, жителя Дніпропетровської області, який прямував з Миколаївської області.

Як говориться в повідомленні, водій перевозив очищені волоські горіхи вагою 10 тонн в картонних коробках без відповідного маркування та надав супровідні документи на вантаж, які викликали у правоохоронців сумнів щодо їх достовірності.”Транспортний засіб і водій передані за компетенцією до органів поліції для з’ясування обставин і походження вантажу. В даний час вищевказаний факт зареєстрований в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Сватівського відділу поліції. Проводиться перевірка”, – також пише джерело.