Затримано кабельного злодія

Завдяки договірним відносинам Криворізького міського відділу Управління поліції охорони і ПАТ «Укртелеком» затримано злодія, який разом з подільником зрізав телефонний кабель на дахах будинків №1 та №2, розташованих по вул. Спаській (в народі ці багатоповерхівки називають «китайською стіною»).

4 лютого на початку третьої години ночі на пульт централізованого спостереження від оператора «Укртелекому» надійшло повідомлення про спрацювання сигналізації обриву ліфтового кабелю телефонного зв’язку.

За вказаною адресою негайно виїхав наряд групи швидкого реагування (старший наряду – старший сержант поліції Олександр Тимофєєв).

Прибувши на місце спрацювання сигналізації, поліцейські охорони відразу ж почали відпрацювання прилеглої території. Зловмисники, як виявилося, вже орудували на даху будинку. Не очікуючи побачити хлопців у поліцейській уніформі, чоловіки миттю кинулися навтьоки з даху багатоповерхівки через виходи горища.

Капрал поліції В. Зайцев, який у цей час блокував виходи з під’їздів, затримав підозрілу людину.

Чолов’яга щойно вибіг з під’їзду. На пропозицію полісмена зупинитися для з’ясування особистості та обставин, мужчина спробував відмахнутися розхожим висловом, що він, мовляв, «місцевий, проживає в цьому будинку, вийшов до крамниці за хлібом».

Однак при попередньому огляді речей невідомого виявилося, що «місцевий» мав при собі сумку з кусачками і пасатижами, а також іншими характерними інструментами.

До слова, в ході розгляду затриманий вказав адресу напарника, так що затримання другого «монтера» – справа часу.

Крадія спіймано. Подальшим з’ясуванням обставин події тепер займається дільничний Саксаганського відділення криворізької поліції.

Наразі стосовно затриманого порушене кримінальне виробництво, матеріали зареєстровані в журналі єдиного обліку.

Яка міра покарання чекає зловмисника поки не відомо, але те, що йому світить один з пунктів ст. 185 КК України (Таємне викрадення чужого майна (крадіжка), це напевно.

Обтяжливими обставинами є те, що, як з’ясувалося при попередньому слідстві, затриманий займається крадіжками кабелю уже не вперше.

Важливо й те, що зловмисники завдали чималої шкоди мешканцям багатоквартирного будинку, встигнувши зрізати близько 50 метрів телефонного кабелю різних марок.

Прес-служба Криворізького МВ УПО у Дніпропетровській області

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району